WKŁAD 5 PRASOWANA / 1 SZT

5,36 zł
Brutto

wkład wysoki prasowany, parafinowy

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Opis

Wkład tradycyjny prasowany (5) wkład o czasie palenia powyżej 4,5  Dnia

W opanowaniu zbiorczym jest 24 sztuki aukcja dotyczy jednej.

Nasza firma nigdy nie oszukuje klientów jeśli chodzi o czas palenia , zdarzają się aukcję gdzie cena produktu 4,5 dniowego jest rażąco niska , proszę pamiętać  że zawsze trzeba się kierować zasadą " coś za coś" . Nie ma fizycznej ani technologicznej  możliwości zrobienia wkładu który palił by się 4,5 dnia tego konkretnie rozmiaru  i typu a kosztował by mniej niz 3,5 zł.

„ Wkład Lamp-Art prasowana 5”

Wkłady parafinowe "Lamp-Art  prasowane " wykonane są z najwyższej jakości surowców, najlepszych parafin, o stałych parametrach, parafiny wykorzystywane przez naszą firmę do produkcji wkładów prasowanych NIE SĄ -  foto czułe UV, a ich produkcja odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Nasze Wkłady mimo ciągłego wystawienia na promienie słoneczne nie zmieniają barwy , dlatego są bardziej cenione niż te oferowane przez inne firmy, które po krótkotrwałym wystawieniu na słońce , żółkną , i są nieestetyczne.

Wkład o czasie palenia min 4,5 dnia. Nasze wkłady wykonujemy z najwyższych jakościowo surowców. Nie dymią nie kopca i wypalają się do końca.

Stan: fabrycznie nowy, oryginalny

Cechy produktu:

czas palenia: 4,5 dnia*

typ wkładu: parafinowy - prasowany **

wkłady wypalają się równomiernie do końca, nie niszcząc szkła zniczowego

brak kopcenia w każdym rodzaju szkła ( podczas palenia – wykorzystania produktu należy stosować się do zaleceń producenta)

etykiety z informacją handlową

waga 270 gram

wysokość 23,5 cm

średnica 5,6 cm

Wkłady do zniczy „Lamp-Art prasowany” produkowany przez firmę Lamp-Art posiada  tuby, w znacznej części produkowane z tworzywa pochodzącego z recyklingu. Istotną cechą produktu jest estetyka wykonania, charakteryzują się one bowiem, przyjemną dla oka linią i solidnością wykonania. Tuby są trwałe i wytrzymałe.

Producentem znicza, wkładu jest znana i ceniona na rynku producentów zniczy firma Lamp-Art , mieszcząca się w Sulejówku pod Warszawą . Firma charakteryzuje się dbałością o detale i jakość produktu. Firma jest członkiem  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy Członkowie Stowarzyszenia są reprezentantami środowiska producentów świec i zniczy oraz firm kooperujących z naszą branżą. Ideą powołania Stowarzyszenia jest rozwój i konsolidacja branży wyrobów parafinowych oraz obrona jej interesów.  Od 2012 roku stowarzyszenie zostało członkiem AECM - Association of European Candle Makers , a co za tym idzie w stowarzyszeniu światowym jest pośrednio każdy członek ospsiz.

Tuby charakteryzują się podwyższoną odpornością na działania wysokich temperatur, podczas wypalania się wkładów do zniczy. Nie rozpuszczają się podczas pracy wkładu. Parafina zawarta w zniczach estetycznie prezentuje się przez cały czas palenia.

Znakiem rozpoznawczym wkładów do zniczy Lamp-Art jest długi czas palenia, równy i jasny płomień, oraz czystość wypalania. Dzieję się tak, ponieważ wkłady wykonane są z najwyższej jakości parafin o powtarzalnym składzie dostosowanym do obowiązujących pór roku. Firma Lamp-Art nie oszczędza na składnikach produktu.

Wkłady do zniczy sprzedawane na tej aukcji charakteryzują się wysoką powtarzalnością jakości w różnych warunkach atmosferycznych, przez co sprawdzają się nie tylko w takie dni jak: Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale również we wszystkich innych okolicznościach oraz porach roku.

Prawdziwego płomienia wkładów do zniczy, nie da się zastąpić niczym innym.

Cechy produktu

Styl – tradycyjny

Materiał - tworzywo , PLASTIK, sznurek, parafina- masa palna

Rodzaj - tradycyjne, parafinowe, Eco

kształt - prosty, elegancki,

okazja - Wszystkich Świętych, na co dzień , do ogrodu

Sposób wykonania - dokładne , estetyczny

-Pakujemy świadomie

Wspólnie zadbajmy o środowisko

*czas palenia zależy od wielu czynników, zarówno atmosferycznych jak i ludzkich (np. temperatura, siła wiatru). Wkład do zniczy przeznaczony do użytku zewnętrznego w lampionach, prosimy przestrzegać załączonych symboli.

**Wkłady parafinowe Lamp-Art z gwarantowanym czasem palenia to połączenia tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, produkowanymi z dbałością o środowisko. Optymalna temperatura wypalania wkładów parafinowych wynosi od -10'C do +25'C.

  • W przypadku zaistnienia zbyt niskich temperatur, wkład zachowuje czas palenia, ale na ściankach może pozostać trochę masy palnej. Jednak w takiej sytuacji produkt pali się tyle ile wskazuje producent.

Temperatury podane w opisie aukcji, dotyczą temperatur odczuwalnych w miejscu wypalania się wkładu.

wkład 5 prasowana
237 Przedmioty

Opis

rodzaj produktu
wkład do znicza
ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
24 sztuki

Specyficzne kody

Zobacz także

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.