ŚWIECA SOJOWA LAVENDA / 120 ML / 1 SZTUKA

29,00 zł
Brutto

NATURALNA ŚWIECA SOJOWA WYKONANA TYLKO ZE ZDROWYCH I EKOLOGICZNYCH SKŁADNIKÓW

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

PRZEDMIOTEM JEST ŚWIECA ZAPACHOWA WYKONANA Z NATURALNEGO WOSKU SOJOWEGO O ZAPACHU EKSKLUZYWNYM LAVENDY , I EKOLOGICZNYCH OLEJKÓW ZAPACHOWYCH DO ŚWIEC.( CZAS PALENIA JEST ZNACZNIE DŁUŻSZY OD ŚWIEC PARAFINOWYCH O TEJ POJEMNOŚCI . LAVENDA KOI NERWY, USPOKAJA I ODSTRASZA KOMARY

PROSIMY PAMIĘTAĆ  ZE NIE MOŻLIWE JEST WYKONANIE NATURALNEJ ŚWIECY ZAPACHOWEJ Z WYKORZYSTANIEM ZDROWYCH SKŁADNIKÓW ZA 20 ZŁOTY TAK JAK NA AUKCJACH NA TYM PORTALU. NIE DA RADY GDYŻ PRODUKCJĄ PRODUKTÓW Z  NATURALNYCH WOSKÓW I  PARAFINY , ZAJMUJE SIĘ OD DŁUŻSZEGO CZASU , WIEM ZE PRODUKT NATURALNY WYMAGA WIĘKSZEJ UWAGI I PRZEZ TO JEST NIESTETY BARDZIEJ CENNY.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej aukcji ,  zapraszam do wypróbowania ekologicznych świeć zapachowych, wykonanych w zgodzie z naturą.

świece ręcznie wykonane z naturalnych wosków : sojowego, palmowego, rzepakowego.

stworzona z miłością do piękną

tworzymy śliczne świece, eleganckie, proste bez zbędnego kiczu.

świeca Emi Atelier ma pojemność 120 ml. pali się do 20 godzin.

- Świece wykonana ręcznie w małej manufakturze, wytwórni świec, z wykorzystaniem naturalnych metod tworzenia.

- świece są całkowicie bio

- świece są również wege

- stworzona w nurcie zero waste

po wykorzystaniu produktu możesz go umyć i odesłać udzielimy tobie 15 % rabatu na kolejną wykonana świecę w przesłanym Szkle. Kupuj świadomie, dbaj o to co nas otacza, nie podejmuj złej decyzji dbaj o naturę.

- dbamy o to aby świeca pachniała obłędnie, najnowsze pełne zapachu olejki eteryczne pozyskiwane z naturalnych źródeł

oferowana świeca ma zapach Zapach LAVENDA

W letnie upalne wieczory, zarówno na ogrodowych rabatach, jak i uprawiana w donicach na balkonach i tarasach, lawenda jest stosowana jako skuteczny sposób na komary w ogrodzie. Swoim zapachem może też odstraszać mole odzieżowe.

Jakby tego było mało, lawenda to także świetna roślina odstraszająca kleszcze oraz roślina odstraszająca mrówki. Jak się okazuje to, co dla nas pięknie wygląda i cudownie pachnie, nie jest lubiane przez uciążliwe insekty. A lawenda to jedna z nielicznych roślin, które działają na tak szerokie spektrum uciążliwych owadów.

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Proszę pamiętać aby nigdy nie zostawiać świecy bez opieki!!!!

świeca sojowa 120 ml. lawenda
99 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.