ŚWIECA PALMOWA / ZanziBar / natural / 1300 ML / 1 SZTUKA

110,00 zł
Brutto

Gigantyczna Polska  świeca zapachowa z wosku palmowego  Emi Aletier , jest to jedyna takiej wielkości świeca na rynku, pali się bardzo długo , wypala po same brzegi , i przy tym pięknie pachnie , jest to doskonały prezent , dla osoby bliskiej , jak również dla samego siebie , jeżeli życzysz sobie aby pięknie zapakować albo spersonalizować powiedz zrobimy to za ciebie , wszystko jest możliwe, a przy tym jaki efekt ,

perfumowana - typ zapachu: ZanziBar , jest to zapach budzący wiele emocji ZWIĄZANYCH Z WAKACJAMI, świeca tez sprytnie odstrasza komary

Świeca jest piękna dzięki swojej prostocie. Eleganckie, minimalistyczne szkło zostało przez nas zalane ekologicznym, w 100% naturalnym woskiem palmowy, do którego dodaliśmy zapachy przypominające perfumy renomowanych firm. Całość dopełnia ją cztery bawełniane knoty , który zapewnia równomierne wypalanie oraz przyjemnie ociepla pomieszczenie  ( dzięki temu świeca pali się znacznie dłużej niż świece z parafiny i przede wszystkim nie jest szkodliwa dla środowiska

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Polska świeca zapachowa  Emi Aletier ,

Gigantyczna  świeca zapachowa perfumowana - typ zapachu: ZanziBar

Ekologiczny wosk ( dzięki temu świeca pali się znacznie dłużej niż świece z parafiny i przede wszystkim nie jest szkodliwa dla środowiska )  oraz syczący, drewniany knot ( nadający elegancji i charakteru !

Wysokość: 12,5 cm

Średnica: 13 cm

Czas palenia: min. 140 godz.

Waga wosku: +/- 1300 g

Do zalewu świec wykorzystujemy ekologiczny, naturalny wosk palmowy, wzbogacony o kompozycje zapachowe przypominające perfumy renomowanych firm , bądź zniewalające kompozycje zapachowe olejków .

Świeca wyposażona została w bawełniany knot, zapewniający równomierne wypalanie oraz delikatne iskrzenie podczas palenia.

Nasze wyjątkowe świece zapachowe zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego domu. Wykonane zostały na bazie najwyższej jakości naturalnego wosku  i luksusowych esencji o zapachu wybranych perfum. Zapewnij sobie przyjemne doznania oraz estetyczną dekorację dzięki estetycznie wykonanym świecom w minimalistycznej, szklanej oprawie z ekologiczną etykietą . Wszystko wykonane w nurcie zero waste . Po wypaleniu świecy i dostarczeniu pustego szkła napełnimy je ponownie , nie wyrzucaj - wykorzystaj. Każda świeca zawiera naturalny knot, dzięki czemu świeca spala się stopniowo i równomiernie, co zapobiega tworzeniu się tzw. lejka. Pamiętać trzeba też aby świeca palona była do momentu rozpuszczenia całej warstwy wosku wtedy dopiero możemy ją zgasić, co zapobiega tunelowaniu świecy.

Zawiera niewielki dodatek w postaci olejów roślinnych. Nasze woski są wolne od materiału modyfikowanego genetycznie, nie zawierają pestycydów i herbicydów, co zostało potwierdzone przez analizy dokonane w niezależnych akredytowanych laboratoriach. Producent gwarantuje, że są 100% roślinne i nie zawierają ropy naftowej i produktów ropopochodnych, ani pszczelego. Są to woski naturalne, wegańskie, biodegradowalne, nie zawierają szkodliwych toksyn mających wpływ na człowieka i jego środowisko naturalne.

Świeca wykonana tradycyjnymi metodami w Polsce

Dlaczego świeca palmowa?

Po pierwsze i chyba najważniejsze- nasze świece są WEGAŃSKIE i NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH co jest niesamowicie istotne w otaczającym nas świecie. Szanujemy przyrodę i chcemy odwdzięczyć się jej za wszelkie dostępne dobra

Świeca sojowa nie jest toksyczna! Wosk sojowy pochodzi z odnawialnych źródeł. Podczas procesu spalania nie wytwarza szkodliwych dla Ciebie, Twojego pupila oraz dla środowiska związków w odróżnieniu do świec wykonanych z parafiny.

Świece palmowe nie dymią, dzięki czemu nie pozostawiają czarnego nalotu np. na suficie czy na ścianie. Wpływa tez to pozytywnie na wydobywający się ze świecy zapach.

Palą się o nawet 50 % dłużej w stosunku do innego rodzaju świec.

Świeca Emi Atelier wyposażona została w bawełniany, zapewniający równomierne wypalanie oraz delikatne iskrzenie podczas palenia.

Nasze wyjątkowe świece zapachowe zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego domu. Wykonane zostały na bazie najwyższej jakości naturalnego wosku sojowego i luksusowych esencji o zapachu wybranych perfum. Zapewnij sobie przyjemne doznania oraz estetyczną dekorację dzięki estetycznie wykonanym świecom w minimalistycznej, szklanej oprawie z ekologiczną etykietą . Wszystko wykonane w nurcie zero waste . Po wypaleniu świecy i dostarczeniu pustego szkła napełnimy je ponownie , nie wyrzucaj - wykorzystaj. Każda świeca zawiera naturalny, drewniany knot, dzięki czemu świeca spala się stopniowo i równomiernie, co zapobiega tworzeniu się tzw. lejka. Pamiętać trzeba też aby świeca palona była do momentu rozpuszczenia całej warstwy wosku wtedy dopiero możemy ją zgasić, co zapobiega tunelowaniu świecy.

Palmowa świeca zapachowa - o zapachu Zanzibar .

Wyobraź sobie zapach spokoju ,na egzotycznej wyspie cytryny , parzącego słońca i wody mineralnej nalanej do zimnej szklaneczki, w oddali przepełnionej nutą kwiatów pomarańczy i angielskiej lawendy o bardzo aromatycznym zapachu , czyż to nie kojarzy się z ciepłem i odpoczynkiem ,  a do tego jeszcze wyraźnie wyczuwalny zapach Piżma pobudzającego zmysły . Zapach miłości, zapach przepełniony chęcią radości i odpoczywania. wskrzesi w nas same pozytywne emocje i doda energii  Musisz go mieć w swoich wnętrzach.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: cytryna amalfi, bergamotka pocałowana w słońcu, woda mineralna

Środek: kwiat pomarańczy, angielska lawenda, biały tymianek

Dół: Driftwood, Czysta Skóra, Płynne Piżmo

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h) co zapobiegnie tunelowaniu się świecy.

Przed każdym odpaleniem świecy, należy przyciąć knot, aby wydłużyć żywotność świecy i zapobiec gromadzeniu się sadzy wokół szkła.

Zakrywaj świecę po każdym spaleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza na powierzchni.

Zawsze miej oko na zapaloną świecę i trzymaj z dala od najmłodszych.

świeca palma 1300 ml. zanzibar
5 Przedmioty

Opis

rodzaj produktu
świeca

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.