WKŁAD WAZA BD ZALANA / 1 SZTUKA

18,92 zł
Brutto

WKŁAD WYMIENNY DO ZNICZA WAZA BD ODKRYTA  Producentem WKŁADU  jest znana i ceniona w Polsce firma Lamp-Art , mieszcząca się w Sulejówku pod Warszawą . Firma charakteryzuje się dbałością o detale i jakość produktu. Firma jest członkiem  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy 

Ilość
W magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wkład do znicza otwartego WAZY BD

Wkład parafinowy produkowany przez firmę LAMP-ART do znicza otwartego WAZY BD

Wysokość: 6cm

Średnica: 21cm

Czas palenia zależny jest od warunków pogodowych (np. temperatura, siła wiatru) i nie jest określony. można założyć iż pali się około 10- 14 godzin.

Wkład parafinowy całoroczny  opakowanie zbiorcze 2 sztuki

Wkłady parafinowe firmy Lamp-Art  wykonane są z najwyższej jakości surowców, w części ekologicznych, a ich produkcja odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry kierowniczej.

Wkład długo-palny czas palenia min 10-15 godzin. Nasze wkłady wykonujemy z najwyższych jakościowo surowców. Nie dymią nie kopca i wypalają się do końca.

Wykorzystując wkład , a nie kupując dodatkowego znicza dbasz o środowisko , i oszczędzasz środki finansowe .

Stan: fabrycznie nowy, oryginalny

Producentem znicza, wkładu jest znana i ceniona na rynku producentów zniczy firma Lamp-Art , mieszcząca się w Sulejówku pod Warszawą . Firma charakteryzuje się dbałością o detale i jakość produktu. Firma jest członkiem  Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Świec i Zniczy.

Wklady oferowane na tej aukcji, charakteryzują się podwyższoną odpornością na działania wysokich temperatur, podczas wypalania się wkładów w zniczach. Tuby okalające wkład nie rozpuszczają się podczas pracy wkładu. Parafina zawarta w zniczach estetycznie prezentuje się przez cały czas palenia.

Znakiem rozpoznawczym wkładów do zniczy Lamp-Art  jest długi czas palenia, równy i jasny płomień, oraz czystość wypalania. Dzieję się tak, ponieważ wkłady wykonane są z najwyższej jakości parafin o powtarzalnym składzie dostosowanym do obowiązujących pór roku. Firma Lamp-Art nie oszczędza na składnikach produktu.

Wkłady do zniczy sprzedawane na tej aukcji charakteryzują się wysoką powtarzalnością jakości w różnych warunkach atmosferycznych, przez co sprawdzają się nie tylko w takie dni jak: Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie czy Wielkanoc, ale również we wszystkich innych okolicznościach oraz porach roku.

Prawdziwego płomienia wkładów do zniczy, nie da się zastąpić niczym innym.

Cechy produktu

Styl – tradycyjny

Materiał -  sznurek, parafina- masa palna

Rodzaj - tradycyjne, parafinowe, Eco

okazja - Wszystkich Świętych, na co dzień , do ogrodu

Sposób wykonania - dokładne , estetyczny

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS

-Troszczymy się o Naszych Klientów

-Pakujemy świadomie, dbając o środowisko naturalne.

*czas palenia zależy od wielu czynników, zarówno atmosferycznych jak i ludzkich (np. temperatura, siła wiatru). Wkład do zniczy przeznaczony do użytku zewnętrznego w lampionach, prosimy przestrzegać załączonych symboli.

**Wkłady parafinowe Lamp-Art z gwarantowanym czasem palenia to połączenia tradycji z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, produkowanymi z dbałością o środowisko. Optymalna temperatura wypalania wkładów parafinowych wynosi od -10'C do +25'C.

  • W przypadku zaistnienia zbyt niskich temperatur, wkład zachowuje czas palenia, ale na ściankach może pozostać trochę masy palnej. Jednak w takiej sytuacji produkt pali się tyle ile wskazuje producent.

Temperatury podane w opisie aukcji, dotyczą temperatur odczuwalnych w miejscu wypalania się wkładu.

WKŁAD WAZA BD ZALANA SZTUKA
8 Przedmioty
2021-02-19

Opis

rodzaj produktu
WKŁAD WYMIENNY
ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym
2

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.