Firma „Lamp-Art ” powstała w 1985 r., znajduje się w Sulejówku pod Warszawą .
Jesteśmy jedną z pierwszych firmą, która wprowadziła na polski rynek znicze długopalące w różnych kształtach i kolorach. Znicze wykonywane tą technologią produkowane są do dziś.
W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment zarówno zniczy, wkładów parafinowych oraz olejowych z olejem palmowym oraz woskiem kokosowym do lampionów, zniczy jak i świec ozdobnych.
10lat temu postanowiliśmy oznaczyć każdy nasz produkt logiem firmowym.
Logo naszej firmy, umieszczone na każdym produkcie, stało się symbolem gwarancji jakości naszych wyrobów. Zobowiązuje nas to do utrzymania wysokiego poziomu naszego produktu, estetyki i mobilizuje do dalszego rozwoju oraz nieustannego poszerzania asortymentu.
Wypracowana renoma naszej firmy połączona z wysoką jakością i rozpoznawalnością produktu ułatwia rozprowadzanie i sprzedaż naszych wyrobów poprzez licznych niezależnych dystrybutorów z całego kraju oraz zagranicy. Pozwala to na osiąganie wspólnych sukcesów i satysfakcji ze współpracy pomiędzy nami.
Działalność naszej firmy jest skoncentrowana głównie na rynku krajowym, jednakże dzięki własnej flocie firma ma rozwinięty eksport i import. Nasze wyroby są eksportowane m.in. do: Niemiec, Austrii, Słowenii i Ukrainy oraz na Słowację.

Zaledwie kilka lat wystarczyło firmie, by osiągnąć tak znaczącą pozycję w branży i tak znaczny udział w rynku produktów parafinowych. Nie spoczywamy jednak na laurach i cały czas stawiamy sobie nowe cele. Nasze działania mają prowadzić do uzyskania wiodącej pozycji na rynku krajowym, czemu służyć ma:
coraz lepsza obsługa logistyczna i transportowa
rozszerzanie asortymentu, poprzez tworzenie nowych wzorów o bogatej kolorystyce i niepowtarzalnym designie miesięcznie wprowadzamy około 10 nowych wzorów.
wdrażanie nowych technologii – ułatwia nam to produkowanie coraz lepszego jakościowo produktu
oferowanie atrakcyjnych warunków współpracy handlowej – dzięki czemu stajemy sie atrakcyjnym partnerem handlowym
Pozwala to nam być zawsze jeden  krok przed konkurencją. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość  naszych produktów.
Używamy komponentów bardzo wysokiej jakości, spełniających  niezbędne normy bezpieczeństwa.  Jako jedna z pierszych firm na rynku wprowadziliśmy około 2003 roku na rynek szkło zniczowe „szkło mrożone”.
 Nasz personel stanowią ludzie  młodzi  i kreatywni, których umiejętności, entuzjazm oraz wiedza pozwalają na stały progres firmy. 
Nasi przedstawiciele handlowi potrafią w sposób niebudzący żadnych zastrzeżeń pomóc Państwu w wyboże właściwych wzorów produktów aby ściśle dotrzeć z ofertą do klienta docelowego. Oferta nasze skierowana jest głównie do odbiorców hurtowych, firmom zainteresowanym współpracą oferujemy pomoc w postaci zaplecza logistycznego i korzystnych warunków finansowych. Jednakże nie zapominamy o odbiorcach detalicznych. W naszej firmie liczy się kazdy klient niezaleznie od zasobności portfela.

Profesjonalna, miła obsługa klienta, wysoka jakość i co najważniejsze, unikalność naszych wzorów oraz indywidualne podejście do klienta, to jest to co wyróżnia firmę Lamp-Art z pośród innych producentów zniczy.

Najwyższa jakość za rozsądną cenę !!!