PACHNACY ZESTAW PREZENTOWY MINI -4 / ZAPACH ŚWIĄTECZNY

19,00 zł
Brutto

Polska Sojowa ZAWIESZKA I WOSK zapachowy Emi Aletier ,

ZESTAW PREZENTOWY MINI  - O ZAPACHU  POMARAŃCZY, MANDARYNEK , JABŁEK  IMBIRU , CYNAMONU, PIERNIKA I CHOINKI ( ZAPACH ŚWIĄT )

Poczuj wyjątkowy nastrój w swoim domu. Nasze produkty, to wyjątkowa mieszanka cynamonu, cytrusów z jabłkiem i wanilią oraz przypraw korzennych.

Wprowadzi wyjątkowy zapach do wnętrz, który będzie idealnym dopełnieniem świątecznego nastroju.

Doceń chwilę dla siebie. Pokochaj to co naturalne !

Zawieszka  jest piękna dzięki swojej prostocie. Jest ozdobiona ręcznie i również ręcznie wykonana w manufakturze świec Emi Atelier. W przygotowanie jej jak i w przygotowanie wosków zapachowych wkładamy serce , a podczas zdobienia staramy się tak ozdobić aby było estetycznie i pięknie.   Eleganckie, minimalistyczne opakowanie zostało przez nas wykonane w 100% naturalnym wypełnieniem  no i naturalne woski  sojowe , rzepakowe  i palmowe.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nie masz pomysłu na prezent. Zajmiemy się tym sami. W kolejnych postach przedstawimy nasze propozycje w nutach zapachowych świat. Możemy wykonać takie same zestawy w zapachach uniwersalnych , np.: luksusowych perfum, zapachach pobudzających nasz organizm do odpoczynku, czy intensywnych . Sam wybierz .przekaz nam a my zajmiemy się resztą. Oto nasza propozycja nr.2
Najtańsza lecz wcale nie znaczy że najgorsza. Zestaw dwóch zawieszek do szafy o pięknych zapachach. Może być też jedna zawieszka i wosk do podgrzewaczy.
Tu o zapachu świątecznym ale, tak jak powiedziałam może być też inna kombinacja olejków eterycznych.

Zestaw  zawiera pachnący wosk do kominka  (ok 30 g.) i zawieszki do szafy (ok.35 g). Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi.

Proponowany zestaw to mix zapachów świątecznych i ogrzewających nasze wnętrza w tak pochmurne dni:

poniżej przedstawiam dostępne możliwości:

zapachy kwiatowo winne

Cashmere Kush
Tuberose
Wineberry

owocowe:

Mulberry
Wineberry
Orange Spices

zapachy egzotyczne i specjalnie wyselekcjonowane:

Coffee Latte☕
White Sandalwood
Sandalwood & Vanilia
Frankincese & Myrrh
Tabacco & Honey Flower
Burned Wood
Tabacco
Saffran
Bibliothèque

Spa i błogi relaks:

White Sandalwood
Opium
Cedar & saffran
Cashmere Kush
Tuberose
Pine
Sweet Home
Warm Cashmere

Zapachy zimy, rozgrzewające otulające nas i nasze wnętrze miłością i spokojem raczej w tym zestawie się znajdą:

smell of Christmas
Pine
chocolate & Orange
White Christmas
Sweet Home
Mandaryn & Chili Pepper
Backed Apple
Christmas Punch
Orange Spices
Warm Cashmere


Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój. Chcielibyście coś orginalnego, wybierzcie wosk, dodajcie podgrzewacz i świeczkę o ulubionym zapachu i stwórzcie swój zestaw startowy.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Skontaktujcie się z nami powiedzcie co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego, napisz do nas a stworzymy niesamowity prezent, naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji zapachowych jak i produktowych. Podarunek będzie niesamowity. .
mamy mnóstwo zapachów.


Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h) co zapobiegnie tunelowaniu się świecy.

Przed każdym odpaleniem świecy, należy przyciąć knot, aby wydłużyć żywotność świecy i zapobiec gromadzeniu się sadzy wokół szkła.

Zakrywaj świecę po każdym spaleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza na powierzchni.

Zawsze miej oko na zapaloną świecę i trzymaj z dala od najmłodszych.

zestaw zapachowu wosk zawieszka
4 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.