PACHNACY ZESTAW PREZENTOWY -30 / DLA TATY / MAŁY- 3X ZAWIESZKA / CASHMIRE KUSH

35,00 zł
Brutto

ZESTAW  ZAPACHOWY , PREZENT DLA TATY . ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI .

Polska MANUFAKTURA ŚWIEC  Emi Atelier , WYPRODUKOWAŁA WOSK ZAPACHOWY Z PRZEZNACZENIEM, DO SZAFY , SZUFLADY, JAKO OZDOBA , A NASTĘPNIE PO UTLENIENIU SIĘ ZAPACHU DO KOMINKA .

Zawieszka  zapachowa - o zapachu OTULAJĄCYM CASHMIRE KUSH

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw zawiera 3 sztuki  zawieszki do szafy (35 g.) Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi.(CASMIERE KUSH)

Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój. Chcielibyście coś oryginalnego, wybierzcie wosk, dodajcie podgrzewacz i świeczkę o ulubionym zapachu i stwórzcie swój zestaw startowy.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego, stworzymy niesamowity prezent, naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji zapachowych jak i produktowych. Podarunek będzie niesamowity.


Zapach Cashmire Kush: to typowo otulający zapach w którym na pierwszy plan wybija wanilia, bursztyn i drzewo sandałowe. Nie jest to zapach natarczywy, ani ostry co często zdarza się w kaszmirowych świecach. Jest to spokojna i stonowana kompozycja zapachowa która pozwoli nam choć na chwilę zapomnieć o  chandrze

Nuty głowy: włoska bergamotka, limonka kaffir, pokruszony goździk

Środek: liść cynamonu, złota agawa, liście fiołka, akord konopny

Wytrawne: kaszmirowe drzewo, wanilia, zmysłowe piżmo

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk sojowy jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Powieś w szafie aby zawieszka oddawała swój zapach otoczeniu, pamiętaj ze masz do czynienia z woskiem przy zbyt wysokiej temperaturze otoczenia ( ok 35-50- lato)  , zawieszka może poplamić materiał . Zawieszki można wieszać w pewnej odległości. Po utlenieniu zapachu można wykorzystać zawieszkę jako wosk zapachowy do kominka. Zawieszkę można kłaść do szafy , w szufladach , wykorzystywać jako odświeżacz do samochodu  , czy odświeżacz do pomieszczeń czy garderoby, świetnie wygląda jako ozdoba np.: w łazience.

pachnący zestaw prezentowy TATA
10 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.