PACHNACY ZESTAW PREZENTOWY -30 / DLA MAMY/ MAŁY- 3 X ZAWIESZKA / BAKED APPLE

35,00 zł
Brutto

POLSKA MANUFAKTURA ŚWIEC  Emi Atetier , WYPRODUKOWAŁA WOSK ZAPACHOWY Z PRZEZNACZENIEM, DO SZAFY , SZUFLADY, JAKO OZDOBA , A NASTĘPNIE PO UTLENIENIU SIĘ ZAPACHU DO KOMINKA .

Jest to zawieszka nasączona pięknym intensywnym zapachem, który uwalnia się powoli , nada naszym ubraniom , szafom, szufladom , pomieszczeniom przyjemnego zapachu który wybierzemy sami. Zapach zatopiony jest w zdrowym wege wosku . Z naturalnie wykonanych produktów. olejki zapachowe są całkowicie wege , nie testowane są na zwierzętach posiadają certyfikaty . Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw zawiera 3 sztuki  zawieszki do szafy (ok.35 g. każda) Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi.

Zapach w danym zestawie to pieczone jabłko owocowy- korzenny  Zapach. Zapach korzennych przypraw połączony z dojrzała morwą i jabłkiem DELIKATNY i przyjemny. zapach bardzo zmysłowy.

Zapachy, stworzone specjalnie dla EMI ATELIER , pochodzą z Grasse – mekki świata perfum. Są one komponowane przy użyciu nut zapachowych, które przywrócą najcenniejsze wspomnienia. Zapachy dzieciństwa czy pierwszej miłości są niepowtarzalne, a nasz mózg zapamiętuje je dłużej i dokładniej, niż obrazy i dźwięki.

Posiadają aż 20% nasycenia francuskich perfum, dzięki czemu zapach jest niesamowicie trwały i intensywny – nawet jeśli świeca się nie pali. Produkty powstają w limitowanych edycjach – zgodnie z ideą, że luksusem jest produkt, którego stworzenie wymaga czasu i dbałości o każdy detal.Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój. Chcielibyście coś oryginalnego, wybierzcie wosk, dodajcie podgrzewacz i świeczkę o ulubionym zapachu i stwórzcie swój zestaw startowy.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego, stworzymy niesamowity prezent, naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji zapachowych jak i produktowych. Podarunek będzie niesamowity.
mamy mnóstwo kompozycji zapachowych.


Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

  • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
  • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

    07.2019

    (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

  • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
  • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Powieś w szafie aby zawieszka oddawała swój zapach otoczeniu, pamiętaj ze masz do czynienia z woskiem przy zbyt wysokiej temperaturze otoczenia ( ok 35-50- lato)  , zawieszka może poplamić materiał . Zawieszki można wieszać w pewnej odległości. Po utlenieniu zapachu można wykorzystać zawieszkę jako wosk zapachowy do kominka. Zawieszkę można kłaść do szafy , w szufladach , wykorzystywać jako odświeżacz do samochodu  , czy odświeżacz do pomieszczeń czy garderoby, świetnie wygląda jako ozdoba np.: w łazience.

ZESTAW PREZENTOWY DLA MAMY
10 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.