ZESTAW ZAPACHOWY MINI 28 ZAPACH ŚWIĄTECZNY

13,50 zł
Brutto

Dlaczego świeca Emi Atelier?

Po pierwsze i chyba najważniejsze- nasze świece są WEGAŃSKIE i NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH co jest niesamowicie istotne w otaczającym nas świecie. Szanujemy przyrodę i chcemy odwdzięczyć się jej za wszelkie dostępne dobra

Świeca  nie jest toksyczna! Wosk ekologiczny  pochodzi z odnawialnych źródeł. Podczas procesu spalania nie wytwarza szkodliwych dla Ciebie, Twojego pupila oraz dla środowiska związków w odróżnieniu do świec wykonanych z parafiny.

Świece wege nie dymią, dzięki czemu nie pozostawiają czarnego nalotu np. na suficie czy na ścianie. Wpływa tez to pozytywnie na wydobywający się ze świecy zapach.

Palą się o nawet 50 % dłużej w stosunku do innego rodzaju świec.

Świeca Emi Atelier wyposażona została w drewniany knot, zapewniający równomierne wypalanie oraz delikatne "syczenie" podczas palenia.

Nasze wyjątkowe świece zapachowe zostały zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do ​​Twojego domu. Wykonane zostały na bazie najwyższej jakości naturalnego wosku sojowego i luksusowych esencji o zapachu wybranych perfum. Zapewnij sobie przyjemne doznania oraz estetyczną dekorację dzięki estetycznie wykonanym świecom w minimalistycznej, szklanej oprawie z ekologiczną etykietą . Wszystko wykonane w nurcie zero waste . Po wypaleniu świecy i dostarczeniu pustego szkła napełnimy je ponownie , nie wyrzucaj - wykorzystaj. Każda świeca zawiera naturalny, drewniany knot, dzięki czemu świeca spala się stopniowo i równomiernie, co zapobiega tworzeniu się tzw. lejka. Pamiętać trzeba też aby świeca palona była do momentu rozpuszczenia całej warstwy wosku wtedy dopiero możemy ją zgasić, co zapobiega tunelowaniu świecy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

ZESTAW PREZENTOWY ŚWIĄTECZNY ZAPACH- IDEALNY PIĘKNY PODARUNEK

Zestaw zawiera  tabliczkę zapachową do kominka zapachowego. Piękny produkt z naturalnego wosku , jakby chciało się go zjeść . Pamiętajmy jednak ze to wosk z olejkami nie możemy... ha ha 

Tu o zapachu świątecznym mix zapachów.

SKŁAD:

1. WOSK ZAPACHOWY DO KOMINKA RÓWNIEŻ O ZAPACHU  ŚWIĄTECZNYM , Z PIĘKNYM ŚWIĄTECZNYM MOTYWEM ( KSZTAŁTY) 2 SZTUKI

CAŁY DOM BĘDZIE PACHNIAŁ ŚWIĘTAMI, I POBUDZAŁ NASZE ZMYSŁY.

        Zapachy świąt kojarzą się ze spokojem, relaksem, ciepłem  domowego ogniska . Takie Właśnie są te świece . Ciepło cytrusów, marcepan, przyprawy korzenne , zapach miodu, pieczone jabłko. Czas jesienny jest czasem relaksu , i właśnie dla relaksu stworzone zostały świece  Emi Atelier.

Dlaczego nasze świece Emi Atelier są tak wyjątkowe?

 • w całości są wytwarzane ręcznie z naturalnych składników
 • wosk sojowy, rzepakowy i palmowy  topi się w niższych temperaturach niż parafina dzięki czemu świeca spala się o 50% wolniej od świec parafinowych
 • wosk jest Wege , wyprodukowany bez szkody dla naszych milusińskich, nie zanieczyszcza powietrza w przeciwieństwie do parafiny, która wydziela toksyczne substancje takie jak benzen czy toluen
 • świece naturalne emitują o 90% mniej dwutlenku węgla niż świece parafinowe
 • idealne dla wegan
 • może stanowić doskonały prezent dla bliskiej osoby.Środki bezpieczeństwa:

Trzymaj z daleka od dzieci i zwierząt. Stawiaj świecę na podłożu, które jest odporne na wysoką temperaturę, z dala od materiałów łatwopalnych. Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru.

*Wszelkie nierówności i lekkie różnice w odcieniu wosku są rzeczą naturalną i wynikają z procesu tworzenia rękodzieła.

Kwiaty i owoce  zbierane są sezonowo dlatego kolor świec , ich wosków  wosków i ozdób  wykonywanych w różnych partiach może się nieco różnić od tych prezentowanych na zdjęciu.

Dodatki wykonane z naturalnych wege wosków uzupełnionych obłędnie pachnącymi kompozycjami zapachowymi. Podczas wyboru zapachu kierujemy się wskazówkami , oraz gustem klienta. W przypadku wyboru zestawu w dowolnej stworzonej przez nas kombinacji zapachowej zestaw wysyłamy następnego dnia .

poniżej przedstawiam dostępne możliwości:


Zapachy zimy, rozgrzewające otulające nas i nasze wnętrze miłością i spokojem:

smell of Christmas
Pine
chocolate & Orange
White Christmas
Sweet Home
Mandaryn & Chili Pepper
Backed Apple
Christmas Punch
Orange Spices
Warm Cashmere

Prosimy o podanie rodzaju zapachu podczas składania zamówienia, w przeciwnym wypadku zapach będzie wybierany przez nas losowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami, gdzie znajduje się szeroki wybór naturalnych zapachowych świec sojowych, tabliczek zapachowych Możecie Państwo zamówić również indywidualnie spersonalizowany zestaw- idealny jako podarunek dla bliskiej osoby.

Wszystko co zawiera zestaw stworzone zostało z miłości do natury, doprawiona szczyptą pikanterii, obłędnie pachnie i wprowadza nas w błogi nastrój.
Działamy Zero Waste, wypalcie świeczkę, a później uzupełnimy ją z rabatem. Skontaktujcie się z nami powiedzcie co lubicie, a my doradzimy ci jaki zapach, będzie dla Was najodpowiedniejszy. Chcesz obdarować kogoś bliskiego, nic trudnego wybierz zestaw prezentowy . Prezent będzie , naturalny, zdrowy i pięknie pachnący. Niezliczona ilość kombinacji zapachowych jak i produktowych. Podarunek będzie niesamowity. .
mamy mnóstwo zapachów.

Niniejszym oświadczamy, że koncentraty zapachowe użyte  do wytworzenia  świec:

 • Zapachy są zgodne ze standardami INTERNATIONAL FRAGRANCE ASSOCIATION (IFRA). (Certyfikaty IFRA dla poszczególnych produktów dostępne na żądanie).
 • Zapachy są zgodne z przepisami REACH oraz żaden z produktów, ani jego opakowanie, nie zawierają substancji opublikowanych przez Europejską Agencję Chemiczną (ECHA) w zaktualizowanej liście kandydatów SVHC (substancje wzbudzające szczególnie duże obawy) zgodnie ze stanem na dzień

  07.2019

  (https://echa.europa.eu/en/candidate-list-table) Jednocześnie zobowiązujemy się niezwłocznie powiadomić Państwa gdyby sytuacja ta uległa zmianie.

 • DEKLARACJA ZGODNOŚCI Certyfikacja wegańska – zgodnie z naszą najlepszą wiedzą, firma French Color and Fragrance Co. nie wykorzystuje w produktach żadnych składników zapachowych ani barwników pochodzących od zwierząt.
 • Zapachy ani żaden z ich składników (wymienionych w THE INTERNATIONAL COSMETIC INGREDIENT DICTIONARY AND HANDBOOK – edycja 8) nie były testowane przez French Color & Fragrance na zwierzętach  – ANIMAL NON-TESTING DECLARATION (TI/9/6)

Również wykorzystany wosk  jest całkowicie ekologiczny i zgodny z normami ,

Ten produkt zawiera składniki pochodzenia roślinnego.Ten produkt nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.  Ten produkt nie zawiera lateksu pochodzącego z gumy drzewo, Hevea brasiliensis.

Rekomendowany sposób użytkowania:

Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3h) co zapobiegnie tunelowaniu się świecy.

Podczas pierwszego palenia albo przed należy usunąć nadmiar elementów dekoracyjnych aby nie doszło do niekontrolowanego pożaru

Przed każdym odpaleniem świecy, należy przyciąć knot, aby wydłużyć żywotność świecy i zapobiec gromadzeniu się sadzy wokół szkła.

Zakrywaj świecę po każdym spaleniu, aby zapobiec osadzaniu się kurzu i innych zanieczyszczeń powietrza na powierzchni.

Zawsze miej oko na zapaloną świecę i trzymaj z dala od najmłodszych.

zestaw zapachowy tabliczka zapachowa 1 sztuka
2 Przedmioty

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.